• warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: disallowed Unicode code point (>= 0xd800 && <= 0xdfff) at offset 1811 in /var/www/woonzorgbrussel.be/woonzorgbrussel.be/wwwroot/sites/www.woonzorgbrussel.be/modules/ctools/includes/cleanstring.inc on line 157.
  • warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: disallowed Unicode code point (>= 0xd800 && <= 0xdfff) at offset 1811 in /var/www/woonzorgbrussel.be/woonzorgbrussel.be/wwwroot/sites/www.woonzorgbrussel.be/modules/ctools/includes/cleanstring.inc on line 157.
  • warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: disallowed Unicode code point (>= 0xd800 && <= 0xdfff) at offset 1811 in /var/www/woonzorgbrussel.be/woonzorgbrussel.be/wwwroot/sites/www.woonzorgbrussel.be/modules/ctools/includes/cleanstring.inc on line 157.
  • warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: disallowed Unicode code point (>= 0xd800 && <= 0xdfff) at offset 1811 in /var/www/woonzorgbrussel.be/woonzorgbrussel.be/wwwroot/sites/www.woonzorgbrussel.be/modules/ctools/includes/cleanstring.inc on line 157.

Team

Medewerkers

Foto van directeur Herwig Teugels

Herwig Teugels

directeur

herwig.teugels@woonzorgbrussel.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Foto van stafmedewerker zorg Olivia Vanmechelen

Olivia Vanmechelen

stafmedewerker zorg

olivia.vanmechelen@woonzorgbrussel.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Foto van administratief medewerker Inge Van Osselt

Inge Van Osselt

administratief medewerker (elke werkdag te bereiken in de voormiddag)

inge.van.osselt@woonzorgbrussel.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Foto van projectadviseur Jeroen Dries

Jeroen Dries

projectadviseur ( te bereiken op maandag, dinsdag en donderdag)

Jeroen.dries@woonzorgbrussel.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Foto van medewerker alternatieve woonvormen Luc Lampaert

Luc Lampaert

medewerker alternatieve woonvormen

luc.lampaert@woonzorgbrussel.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Foto van medewerker zorginnovatie Katleen Derruyter

Charlotte Hanssens

projectcoördinator Het BuurtPensioen

charlotte.hanssens@woonzorgbrussel.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

 

Algemene vergadering

  • Annemie Van de Casteele, voorzitter
  • Luc Roose, penningmeester
  • Johnny De Mot
  • Eddy Denayer
  • Kris Lombaert
  • Herwig Teugels, directeur
  • Gert Van Snick
  • Caroline Verlinde